Követelmények levelező Biológia tanítása 1 (TBME3010_L és TBMG3011_L) valamint (TTBME3010_L és TTBMG3010_L) 2017/2018 I. félév

A tárgy oktatója : Revákné dr Markóczi Ibolya csoportvezető egyetemi docens

A Biológia tanítása I. kurzus gyakorlati jegy megszerzéséhez az alábbi követelményeket kell teljesíteni:

• Egy óraterv elkészítése szabadon választott témában.(A honlapon található és letölthető minta óraterv ill. minta óravázlat segítségével.)(írásban leadható ill. beküldhető)
  • Tankönyvelemzés.(A honlapon található és letölthető adatlap segítségével.)(írásban leadható ill. beküldhető)
  • Adatlap. (Mindenkinek)
  • Önértékelés.A tanítási gyakorlat tanulságai. (Csak végzős 3 félév 90 krediteseknek! Akik már a tanítási gyakorlaton részt vettek!!!)(A honlapon található és letölthető adatlap segítségével)(írásban leadható ill. beküldhető)

A Biológia tanítása I. kurzus kollokviumi jegy megszerzéséhez az alábbi követelményeket kell teljesíteni:

• Számonkérő dolgozat (ZH)

Beadási határidők :

• A beadási határidő: 2017. szeptember 24.
    Adatlap.(írásban leadható ill. beküldhető)
  • A beadási határidő: 2017. október 15.
    Egy óraterv elkészítése.(írásban leadható ill. beküldhető)
    Tankönyvelemzés.(leadható ill. beküldhető)
  • A beadási határidő: 2017. november 30.
    Önértékelés. (Csak végzős 3 félév 90 krediteseknek! Akik már a tanítási gyakorlaton részt vettek!!!)(írásban leadható ill. beküldhető)

Minden feladatra jegyet kapnak, amiről a honlapon értesülhetnek. A gyakorlati jegy kialakítása a részjegyek figyelembevételével történik.

Leadandó illetve beküldendő:

• adathordozón az Ökológiai Épület fsz. 02., szerdai napokon és pénteki napokon délelőtt
  • VAGY

• nyomtatva az Ökológiai Épület fsz. 2., szerdai napokon és pénteki napokon délelőtt
    Formája: géppel írott, A/4 lap, 12-es betű, 1,5 sorköz, piros szín nélküli és tömörítetlen anyagokat fogadunk el (javítás lehetősége a tanárnak)!!!
  • VAGY

• faxon(06-52/512900-as telefon és 22406 mellék) [a gép automatára van állítva, a szám folyamatos tárcsázása után, ha bejön a vonal hangja indítsák el a küldeni kívánt faxot]
  • VAGY

• elektronikus úton a metodika@science.unideb.hu címen - a tárgy mezőben tüntessék fel nevüket évfolyamukat és szakukat (Csak Microsoft Office Word kompatibilis vagy Open Office Writer kompatibilis anyagokat fogadunk el, és csak ezen az elektronikus címen)

Határidőn túl beérkezett anyagokat nem áll módunkban elfogadni!