Üdvözlünk Mindenkit megújult honlapunkon!

Az új félévet új külsővel és remélhetőleg átláthatóbb belsővel szeretnénk kezdeni, ezért pár változtatást eszközöltünk, melyek remélhetőleg a Ti hasznotokra válik.
Mint láthatjátok az oldalunk címe is megváltozott, de még a régi címről is elérhető.(Legalább is egy ideig biztosan.)

A régi honlapunk tartalma lassan, de biztosan át is kerül ide. Bár sok mindent kell aktualizálni, azért a szemeszter kezdetére biztos, hogy ismét minden információt meg fogtok találni.(Remélhetőleg még többet is.)

Az oldalon egyelőre megmaradtak a régi belépési felhasználónevek és jelszavak, így korábbi diákjaink el tudják érni a letölthető tartalmakat és hozzá tudnak szólni az oldal bejegyzéseihez is.
Új diákjaink ezeket az első órákon fogják megkapni.

Ezzel együtt Részlegünk is megváltozott. Mostantól Biológia és Környezettan Szakmódszertani Csoport néven találtok majd meg minket.

Addig is kellemes vakációzást kívánunk mindenkinek!
A Biológia és Környezettan Szakmódszertani Csoport